ראשיראשי   אודות אני אוהב ישראל   שלח לחברשלח לחבר
הוסיפו לב אוהב ישראל קבלו סטיקר עשר הסיבות ישראלים יפים תמונות ישראל ישראל מועדפי ישראל

אנחנו אוהבים את ישראל ואתם?

גולשים יקרים, ברוכים הבאים לאתר הלאומי הראשון לישראל!

האתר הלאומי ראשון לישראל הוקם במטרה לתת במה אינפורמטיבית ווויזואלית לאהבת ישראל ולישראל עצמה. מתוך אמונה אמיתית בארץ הקטנה והמופלאה שלנו ומתוך אמונה בעם היושב בתוכה, הקמנו את האתר כדי ללכד את כל אוהבי ישראל באתר אחד.

אנו מזמינים אתכם להוסיף לב אוהב לישראל על שמכם באתר, לקבל סטיקר במתנה, לכתוב את סיבותיכם המקוריות לאהבת ישראל במדור "עשר הסיבות", לקרוא ולכתוב סיפורים קצרים על המעשים הטובים של הישראלים במדור "הישראלים היפים", לבקר בגלריית התמונות של ישראל ולשלוח לגלריה תמונות של ישראל, לקרוא כתבות, ידיעות ומאמרים על ישראל ועל הישראלים.

אנו קוראים לכם להצטרף אלינו!
להשתתף, לכתוב, להמליץ, לספר... כך נקדם יחד - את אהבתנו לישראל!
הוסיפו לב אוהב לישראל
הצטרפו ל i love israel והוסיפו לב אוהב לישראל, שירות חופשי וללא תשלום, הניתן לכל הגולשים אשר מוזמנים להוסיף סמל של לב על שמם באתר ולכתוב את הסיבה האישית שלהם לאהבת ישראל.


קחו סטיקר לרכב - במתנה
מדבקת סטיקר לרכב, המחולק לכל הגולשים ללא תשלום.


עשר הסיבות
מדור הפתוח לכל הגולשים, אשר מוזמנים לכתוב את סיבותיהם האישיות והמקוריות לאהבת ישראל ולצפות בעשר הסיבות המובילות ביותר.


הישראלים היפים
מדור המפרסם סיפורים של גולשים, על ישראלים אשר תורמים, עוזרים,צדיקים, הוגנים, סובלניים, אדיבים ושונים מסטיגמת "הישראלי המכוער". המדור מיועד להגיד תודה ל"ישראלים היפים" כדי שמספרם ילך ויגדל...


תמונות ישראל
גלריית תמונות הפתוחה לפרסום תמונות מישראל, מקומות, נופים, קיבוץ גלויות, חגים וכל מה שיכול להראות את הייחודיות של ארצנו ואזרחיה ואת ההווי הישראלי.


כתבות ומאמרים
כתבות ומאמרים על ישראל והישראלים, סטטיסטיקות, סקרים ופרסומים בנושאים מעניינים ומגוונים, לצפייה חופשית של הגולשים.


המועדפים שלנו
רשימת האתרים של העמותות והארגונים השונים בישראל, אשר עוזרים ותורמים למען החברה הישראלית והאוכלוסייה החלשה שבתוכה. זהו המקום להגיד להם תודה!


הצטרפו עכשיו ל iloveisrael.org.il ותוסיפו לב אוהב לישראל!

מתן חסות קבועה מעסקים, ארגונים, מוסדות, פורטלים
עזרה ברכישת חומרי גלם להפקת מוצרי פרסום של המיזם או תרומה כספית או תמיכה מקצועית, עם הופעה ברשימת "תומכים ועוזרים" אשר מתפרסמת בכל דפי האתר.

כל אחד יכול לעזור! תרומות של חומרי גלם למשלוח הסטיקרים
אנו זקוקים לכמה שיותר בולים, מעטפות, מעטפות עם הדפס לוגו האתר והדפסת הסטיקרים עצמם... כל כמות מתקבלת בברכה. יותר חומרים יותר סטיקרים - חינם לגולשי האתר ולחלוקה בשטח, בכל רחבי הארץ!

בעלי אתרים - שלבו את אחד הבאנרים שלנו ו/או קישור לאתר
שילוב באנר/קישור של iloveisrael.org.il מתוך אתרכם יתרום רבות לקידום המיזם במנועי החיפוש. שלבו אחד מהבאנרים שלנו המופיעים בהמשך הדף ותעזרו לנו לקדם את המיזם, שיקדם את אהבתנו לישראל!

ספרו לכולם על I Love Israel
תספרו עלינו לכמה שיותר אנשים, תעבירו לינק לכמה שיותר אנשי קשר שלכם וכך נוכל לאחד כמה שיותר חברים ולהביא יותר סיבות לאהבת ישראל.

הדביקו סטיקר על רכבכם
הרבה פקקים בכבישים :), הרבה צופים - יותר אהבה לישראל!


בניית אתרים  |  עיצוב אתרים  |  עיצוב אתר  |  עיצוב לוגו  |  אינדקס תגיות  |  אינדקס אתרים  |  דומיינים למכירה  |  דומיין למכירה  |  אחסון אתרים

כל הזכויות שמורות © האתר הלאומי הראשון לארץ ישראל iloveisrael.org.il  |  ישראל  |  קישורים  |  פנו אלינו